SEO

SEO, firma web sitenizin istediğiniz anahtar kelimelerde arama motorlarında üst sırada gözükmesini amaçlayan çalışmalara verilen isimdir.

Google’da üst sıralarda olmak her firma yetkilisinin istediği ve arzuladığı bir durumdur. Ancak bunun olabilmesi doğal yollardan olması günümüzde çok zor. Bunun için bir kurumsal SEO firmasından SEO hizmeti almanız gerekmektedir.

SEO Çalışması Yaptırmak İçin Beklemeyin

Seo çalışması yaptırmak için birçok nedeniniz var. Bakın neler;
neden seo yapmalısınız
 • SEO ile pazar payınız artar. Rakiplerinizden öne geçersiniz.
 • SEO ile daha fazla müşteriye erişirsiniz.
 • SEO çalışması yaptırarak tanınırlılığınız artar, markalaşma yolunda ilk adımı atmış olursunuz.
 • Rakipleriniz tarafından tanınan, takip edilen ve sektöre yön veren bir firma haline gelirsiniz.
 • Yaptığınız SEO yatırımının etkisini uzunca süre görebilirsiniz. Bu yönüyle diğer online reklam çeşitlerini gerisinde bırakır.
 • Ölçülebilir bir reklam aracıdır. Sitenize gelen trafiği kontrol edebilirsiniz.

Google SEO

Arama Motorları arasında Google, %95’lik kullanım oranıyla en çok kullanılan arama motorudur. Çoğu seo firmaları gibi biz de Lisa Web ekibi olarak SEO çalışmalarımızı Google alanında yürütmekteyiz. Ancak yapılan çalışmaların etkisi ile diğer arama motorlarında da yükselmeniz kaçınılmazdır.

Google SEO çalışmalarımızı aylık planda yürütüyor, düzenli ve sürekli çalışmalarla en doğal yollardan arama motorlarında internet sitenizin ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

Google arama açıklarından faydalanarak bir anda sitenizi üst sıraya çıkarmıyoruz. Kalıcı ve doğal yollardan etik seo çalışması yürüterek zamanla, yavaş yavaş üst sıraya çıkmanızı sağlıyoruz.

Google SEO

Profesyonel SEO

 • SEO’da profesyonel SEO firmalarından hizmet alırsanız paranızı çöpe atmamış olursunuz ve SEO’nun etki süresini kısaltmış olursunuz.
 • Biz Lisa WEB ekibi olarak tek bir SEO uzmanı yerine bir ekip çalışmasını seçmenizi tavsiye ediyoruz.
 • Çalıştığınız firmaya mesai saatleri içerisinde erişiyor olmanız gerekmektir. Sabit telefon, adres ve iletişim bilgileri olmalı.
 • Tamamen etik ve doğal çalışmalar yapılmalı.
 • Toplantı ve görüşme imkanlarının olması Profesyonel SEO’nun olmazsa olmazlarıdır.

SEO Sık Sorulan Sorular

SEO Çalışması Öncesi Aradığınız Tüm Soruların Cevabı Bizde!

S1 SEO Çalışmasının Etkisini Ne Kadar Zamanda Alırım ?

SEO çalışması, sektörünüzün rekabetine, sitenin mevcut durumuna göre farklılık göstermektedir. Genellikle 3 ay sonunda yükselmeye başlar. İlk sayfaya çıkmanız halinde ziyaretçi trafiğiniz artar.

S2 SEO Fiyatlarına Etki Eden Faktörler Nelerdir ?

Sitenizin yaşı, web tasarım altyapınız, hedef kelimedeki mevcut konum ve istenen konum gibi faktörler SEO fiyatlarına doğrudan etki eder.

S3 SEO Çalışması Yerine Adwords Reklamı Vermek Daha Mantıklı Değil mi ?

Sık karşılaştığımız bu soru, seonun önemini ve seonun değerini müşterilerimize tekrar anlatmamız gerektiğini göstermektedir. SEO uzun vadede en karlı reklam aracıdır. Adwords reklamlarına tıklama başına ödeme yaparsınız ve bu aylık bazda ciddi rakamlara ulaşabilmektedir. Ancak SEO çalışması ile üst sıraya çıkmanız halinde uzun süre fayda sağlarsınız.

S4 SEO Çalışmasını Her Ay Düzenli Yaptırmasam Olur mu?

SEO fiyatları konusunda tedirgin olan müşterilerimizden aldığımız sorulardan biridir bu. Ancak SEO'da sürekliliğin önemini her daim vurgulayan ekibimiz düzenli olarak SEO çalışması yaptırmanızı öneriyor, ara vermenin sitenize olumsuz sonuçlar doğuracağını belirtiyoruz.

Lisa Web Tasarım

Lisa Web Tasarım olarak müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz.