Özel Yazılım

Özel Yazılım, gündelik işlerinizi sistematik bir düzene koymak ve işlerinizi kolaylaştırmayı hedefleyen yazılım türüdür. Bu yazılım, muhasebe programı, müşteri takip sistemi, sipariş takip yazılımı olabileceği gibi çok bir yazılım da olabilir.

Piyasada birçok muhasebe programı var. Peki ya neden özel yazılım yaptırmalısınız ?

Piyasadaki yazılımlar çok kapsamlı ve geniş programlardır. Ve isteğinize göre herhangi bir revize, güncelleme yapılması mümkün değildir. Bu sebeple özel yazılım ihtiyacınız doğar ve bir özel yazılım firmasından hizmet almanız gerekmektedir. Ayrıca paket programların yıllık kullanım ücretleri bulunmakta ve böyle olduğu için ömür boyu ödemek için ücret ödemeniz gerekmektedir. Ancak özel yazılım hizmeti alırsanız yazılımın 1 kereye mahsus ücreti bulunur ve eğer varsa yıllık cüzi ücretlerle sunucu giderleri olur.

Özel yazılım platform seçimi

Özel yazılım platform seçimi hem tercihe göre olabilir, hem de zorunluluk olabilir. Bu nasıl bir yazılım isteyeceğinize bağlıdır. Özel yazılım ekibimiz sizin ve projeniz için en uygun platfromu size önerecektir. Ancak web yazılımın son zamanlarda çok popüler olduğu gerçeğini unutmamak lazımdır. Web Yazılım, mobil, tablet, web seçeneklerin tümünü desteklemesiyle en çok tercih edilen platformdur.

Lisa Web Tasarım

Lisa Web Tasarım olarak müşterilerimizin ticari pozisyonlarını teknoloji dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için profesyonel çözümler sunuyoruz.